فیک پیج و شناسایی آن + دانلود

سلام عرض ادب احترام دارم خدمت همه شما دوستان گرامی تشکر میکنم از این که مارا در این راه همراه میکنید و وقت میگذارید از مطالب های سایت ما استفاده میکنید .

دوستان لازم به ذکر است این اموزش فقط و فقط جمبه اموزشی دارد و هدف ان بالا رفتن سطح علمی و اشنایی بیشتر  شما در این زمینه برای مقابله با صفحه های تقلبی هست پس از ان درست استفاده کنید .

یکی از بحث های قدیمی و جالبی که هنوز کاربرد خوبی در مبحث  مهندسی اجتماعی دارد فیک پیج ها هستند , که به اعتقاد خیلی از دوستان دیگه کاربردی ندارد و نمیتوان از ان نتیجه ای گرفت شاید تازگی کاربرد ان کم تر شده باشد و این به خاطره بالا رفتن دانش مردم در این زمینه است  ولی هنوز میتوان از ان نتیجه و جواب های خیلی خوبی گرفت و همه این موضوع بستگی به مهندسی اجتماعی دارد که شما برای هدف اجرا میکنید و البته خوده فیک پیج که دقیقا باید با صفحه اصلی یکی باشد .

طبق درخواست بالای کاربران امروز تصمیم گرفتیم برای شما دوستان فیک پیج اماده  سایت های Instagram , Gmail , Yahoo , Facebook , AppleID را به صورت کاملا رایگان قرار دهیم تا شما با ان ها اشنا شوید و بتوانید ان هارا شناسایی و در اخر با ان ها مقابله  کنید .

در لینک زیر تمام فیک پیج ها به صورت اماده موجود هست فقط کافیه در هاست خود بریزید و از ان ها استفاده کنید .

همچنین برای شما دوستان عزیز یک لیست کامل از سایت هایی که هاست رایگان ارائه میدهند اماده کردیم که بتوانید از ان ها برای اپلود فیک پیج استفاده کنید .

دانلود فایل فیک پیج 

پسورد : bl4ck.ir

لیست هاست رایگان

 

کانال تلگرام وب سایت BL4CK.IR

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =